Přístřešek 2010

 

Nový venkovní přístřešek

Přístřešek byl vybudován v zadní části objektu hasičárny, aby se zde lidé při různých akcí mohli skrýt jak před letním sluncem, tak i před deštěm. Dříve tam stával přístřešek pouze nad boxy pro prodávání. Stávalo se, že v průběhu akce začalo pršet a my vyjížděli s technikou, aby se lidé mohli schovat aspoň v garáži. Proto jsme přistoupili k realizaci nového prodlouženého zastřešení boxů, abychom při jakékoliv zábavě, nebyli závislí na počasí. Na celou tento úkol byl pověřen jeden se členů našeho sboru a to Jan Brisuda st., který se podílel na přípravě, zajištění materiálu a celého dohledu nad prací. Ostatní členové sboru se podle možnosti podíleli na práci spojenou s přípravou materiálu a celkovou montáži této konstrukce. Proto všem patří poděkování.

V dnešní době se venkovní přístřešek plně využívá pro potřeby našeho sboru, ostatních sdružení a pro různé soukromé akce.

Materiál a práce s tím spojená byla financována pouze z peněz vydělaných ze všech akcí námi pořádaných za posledních pár let. Střecha je zatím obitá fólií a letos (2012) dojde k pokrytí střešní krytinou.

Jsme rádi, že jsme vytvořili něco, jenž bude sloužit nám všem spoustu let.

Foto:Přístřešek